Громади Прикарпаття подали 42 проекти на конкурс ініціатив місцевих карпатських громад
четвер, 16 серпня

Громади Прикарпаття подали 42 проекти на конкурс ініціатив місцевих карпатських громад

На початку травня завершився прийом проектних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад, організований Асоціацією "Єврорегіон "Карпати-Україна" за підтримки Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької обласних рад.
Зображення 1 / 6 Використовуйте клавіші для перегляду

Самоврядні органи карпатських областей, громадські та благодійні організації подали на конкурс 107 проектів. Найактивнішими стали громади Івано-Франківської області, які подали 42 проекти. З них 21 проект присвячений напрямку "Історико-культурна спадщина", 12 проектів стосуються розвитку інформаційних технологій, 8 проектів спрямовані на збереження природної спадщини, ще 1 проект передбачає розвиток транскордонного співробітництва, передає прес-служба обласної ради.

Разом з цим, на Конкурс подано 5 спільних проектів від партнерів із різних карпатських областей, в тому числі 3 проекти за участі партнерів з Прикарпаття.

Загальний бюджет всіх поданих проектів сягає близько 30 млн грн, з яких 22,6 млн грн – заявлена сума фінансування з обласних бюджетів, 7,4 млн грн – власний внесок.

Результати конкурсного відбору будуть оголошені у червні 2018 року.

КОМЕНТУВАТИ