fbpx

"Громади, які не об’єднаються, залишаться без фінансування", – голова Долинської РДА

Політика 14:46, 13.05, 2015

12 травня відбулось засідання районної робочої групи з підготовки проекту перспективного плану формування територій Долинського району.

Члени групи проаналізували відомості про адміністративні центри та територіальні громади, що увійдуть до спроможної територіальної громади. Також працювали над визначенням меж територіальних громад, детальним плануванням населених пунктів та формування бюджетів об’єднаних територіальних громад, повідомляє прес-служба РДА.

Голова райдержадміністрації та керівник робочої групи Юрій Мазур відзначив, що необхідно уважно проаналізувати все, бо громади, які не об'єднаються, можуть залишитись без фінансування.

"Запропонована реформа передбачає фінансову допомогу на розвиток інфраструктури для тих громад, які об'єднаються, що, у свою чергу, сприятиме покращенню життя населення. Громади, які не об’єднаються, фактично залишаться без фінансування. Тому ми повинні детально проаналізувати всі "за" і "проти", а тоді вже прийняти відповідне управлінське рішення", – зазначив Юрій Мазур.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: