fbpx

Гройсман ознайомився із роботою Івано-Франківського ЦНАПу

Політика 09:52, 12.11, 2015

Вчора у рамках робочої поїздки на Прикарпаття Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман спільно з головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком, міським головою Віктором Анушкевичусом та народним депутатом України Ігорем Насаликом відвідав міський центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Під час спілкування із працівниками та відвідувачами ЦНАПу Володимир Гройсман поцікавився функціонуванням установи та механізмом надання адміністративних та дозвільних послуг.

Аналізуючи роботу системи електронного реєстру дітей на поступлення до дошкільного навчального закладу, очільник Парламенту запропонував альтернативний інтернет-ресурс, який дає змогу батькам зареєструвати свою дитину до дитячого садочка, не відвідуючи центру.

Окрім того, Володимира Гройсмана цікавили питання, пов’язані з призначенням жителям міста субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

"Завдання місцевої влади – зробити все можливе для соціального захисту населення, – наголосив Голова Верховної Ради. – Зважаючи на складну ситуацію в державі, ми маємо докласти максимум зусиль для належного вирішення соціальних питань, в тому числі призначення громадянам субсидій".   

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: