fbpx

Гриби з-під снігу: верховинець відкрив грибний сезон-2019. ВІДЕО

Стиль життя 18:59, 01.02, 2019

Верховинець Юра Соломченко, відомий грибник і карпатський гід, сьогодні відкрив цьогорічний грибний сезон.

Найвідоміший грибник України Юрій Соломченко знявся на відео під час подорожі і самого моменту пошуків. Його дві знахідки – білі гриби. 

"Гриби з-під снігу! Ти маєш це побачити! Обіцяю і відразу виконую: я іду у грибний сезон 2019 просто зараз! Це не жарт, це – #зегриби!" – виклали відео на його сторінку в мережі.

По гриби чоловік пішов з лопатою. Гриби не довелося навіть відкопувати – вони росли на проталинах. 

"Це неможливо!" – сумніваються користувачі мережі. "До сьогоднішнього дня було неможливо", – відгукнувся Юрій Соломченко.  

КУРСу Юрій Соломченко розповів секрет цього дива: він знав, де шукати гриби. 

"Вже третій рік я експериментую з грибами взимку. Знаю місця, де живе грибниця, де ростуть гриби, і залишаю маленькі гриби під сніг на зиму. Цього разу також залишив кілька – і один білий знайшов на саме Різдво. Я знав, де залишив ці гриби. І знав, що в цей день піду їх шукати. Вони спочатку були під снігом. Як вони мали би рости, орієнтувався по гливі. Біля моєї хати на стовбурі дерева росте глива. І вона росла весь цей час узимку  було 20 градусів морозу, вона замерзла, але відійшла і далі набирала тіло. Цей процес із гливою я знімав на відео, бо саме так я фіксую свої експерименти, і ще й тому, що я знаю  просто так мені можуть не повірити",  каже грибник. 

Юрій Соломченко додав, що це вперше за три роки йому вдалося знайти "свої" гриби на "своєму" місці – цьому передували багато невдач і помилок. 

КУРС раніше публікував поради найвідомішого грибника України Юрія Соломченка, як і де шукати гриби в Карпатах так, щоби знайти.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: