fbpx

Обвинувачений у хабарництві Чупірчук відмовився в суді від захисників

Суспільство 14:19, 21.02, 2017

В Івано-Франківському міському суді відбулося чергове засідання у справі підозрюваного у хабарництві екс-директора міського фонду комунального майна Богдана Чупірчука.

Проте в суді Богдан Чупірчук на підставі ст. 54 КПК відмовився від послуг своїх захисників та попросив суд надати йому час, щоб знайти інших.

Прокурор відзначив, що це право обвинуваченого, і не заперечив щодо вимог. Наступне засідання призначили на 22 березня.

Нагадаємо, 12 березня 2015 року Богдана Чупірчука та директора спортивного комплексу Івана Слюсара затримали під час одержання хабара. Чиновники вимагали та одержали 5 тисяч доларів США та 7 тисяч гривень.

За таку винагороду посадовці обіцяли позитивне вирішення питання щодо надання в оренду нежитлових приміщень для здійснення підприємницької діяльності на території стадіону. Затримано зловмисників було під час одержання коштів.

Прокуратурою Івано-Франківської області вже завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо посадовця. Обвинувальний акт стосовно Чупірчука Б. В. скеровано для розляду по суті до Івано-Франківського міського суду за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Кілька судових засідань переносили через хворобу обвинуваченого. Розгляд цієї справи часто переносять через те, що на засідання не з'являються сторони. У вересні 2016 року обвинувачений поклопотав про відвід судді

Іван Слюсар визнав свою вину та отримав свій судовий вирок – 25,5 тисяч гривень штрафу із позбавленням права обіймати посади протягом двох років

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: