fbpx

Хабарник з Івано-Франківського медуніверситету відбувся штрафом у 850 гривень

Суспільство 12:52, 28.12, 2015

Івано-Франківський міський суд виніс вирок у справі асистента кафедри патоморфології та судової медицини, який заволодів грошима студента-іноземця.

Обвинувачений асистент кафедри патоморфології та судової медицини ІФНМУ залучався до роботи з іноземними студентами, бо добре володів англійською мовою. Із студентами асистент займався у кабінеті заступника декана. Тому працівники і студенти факультету помилково сприймали його як заступника декана факультету підготовки іноземних громадян.

При цьому наказ про призначення його на посаду заступника декана цього факультету не видавався і він не був службовою особою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4 вересня прокуратура Івано-Франківської області повідомила про затримання на хабарі заступника декана, асистента кафедри патанатомії ІФНМУ. Розслідування проводилось за ч. 3 ст. 368 КК України. Начальник відділу прокуратури області Віталій Данилишин зазначив, що до осіб, які вчинили корупційні злочини, не дозвляється пом'якшення відповідальності та звільнення від відбування покарання з випробуванням. 

Користуючись можливістю перебувати у кабінеті заступника декана, асистент 9 січня 2015 року обдурив студента з Індії та пообіцяв посприяти з його переведенням на третій курс. За це чоловік хотів отримати 2100 доларів.

Оскільки у студента не було необхідної суми, шахрай погодився на отримання грошей частинами. Перший транш – 1100 доларів  чоловік мав отримати 3 вересня, решту суми  до 1 листопада.

3 вересня при передачі грошей у коридорі ІФНМУ асистента кафедри затримали працівники СБУ.

У суді обвинувачений вину визнав та просив суд суворо його не карати.

Суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у вигляді штрафу  850 гривень.

Також суд постановив повернути 97 440 гривень застави, внесені за звільнення асистента з СІЗО під домашній арешт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: