fbpx

Хлопець зламав щелепу дівчині, бо відмовилася провести з ним ніч

Суспільство 19:41, 22.03, 2017

Коломийський міськрайонний суд засудив до одного року позбавлення волі та штрафу мешканця Коломийщини, який надто бурхливо відреагував на відмову дівчини і зламав їй щелепу.

Як зазначила у суді потерпіла, вона поверталася з хлопцем з нічного клубу. Дорогою обвинувачений запропонував їй піти до нього додому, однак дівчина відмовилася. Виникла суперечка з нецензурною лайкою, яка переросла  у фізичну сутичку. Хлопець наніс дівчині удар рукою в обличчя і зламав їй щелепу, пише ГК.

Отримані травми потерпіла лікувала в Івано-Франківській обласній  клінічній лікарні.

Дівчина наполягала в суді, що побиття кардинально вплинуло на її фізичне та  психічне здоров’я.

Зокрема, розповіла, що і через кілька місяців після вказаної події відчуває біль, а також  боїться виходити на вулицю, щоб з нею знову не сталося чогось подібного. Такі обставини завдають їй значних моральних страждань, різко змінили її життєві плани.

Потерпіла також зазначила, що не погоджується на запропонований обвинуваченим розмір відшкодування завданої їй моральної шкоди. І вважає, що обвинувачений повинен їй відшкодувати 60 000 грн.

Оскільки обвинувачений цього не зробив, то вона просить покарати його суворо та задовольнити пред’явлений нею цивільний позов в повному обсязі.

Юнак у скоєному щиро розкаювався та всіляко допомагав розслідуванню. Тож суд вирішив, що відшкодування 60 000 гривень є завищеним.

Суд постановив покарати чоловіка обмеженням волі на 1 рік та звільнити його від відбування призначеного покарання з випробуванням, оскільки необхідним і достатнім для виправлення обвинуваченого та попередження нових злочинів буде саме такий вид покарання. Суму відшкодування за зламану щелепу та страх виходити на вулицю зменшили до 8000 гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: