fbpx

"Хочеться взяти в руки знову автомат", – атовець Михайло Малярчук про інцидент у нічному клубі Pasage Gartenberg

Суспільство 13:13, 12.06, 2016

Відчув себе людиною нижчого сорту, поділився враженнями франквець, учасник АТО Михайло Малярчук, якому заборонили вхід у Pasage Gartenberg.

"Вперше в житті відчув себе людиною нижчого сорту.. дякую Вам, Pasage Gartenberg.. після концерту гурту ONUKA хотів зайти в нічний клуб цього закладу.. хоча не є клабером і за своє життя тільки був раз у цьому нічному клубі, сьогодні настрій зайти сюди був.. та при вході мене завернули, аргументуючи це тим, що я в кросівках, а до них вхід в спортивному взутті заборонений… хоча прослідкувавши наступних двадцять хвилин, я зрозумів, що такий невдаха тільки я один, бо всіх інших в спортивному взутті пропускали.."  розповів чоловік про неприємну пригоду в соцмережі. 
 
"І тут мені стало по-справжньому боляче.. тому що вам, хлопці, мабуть, не сподобався мій строгий вигляд лиця, чи сиві скроні, чи зовнішній вигляд.. та я вам скажу – не від щастя це в мене.. бо останній 15 місяців я провів на службі в АТО, і коли ви мирним життям насолоджувались, я по полігонах з автоматом гасав, бувало, що і на передку, бачив, що таке справжня війна, побратимів хоронив, інколи до ранку всю ніч молився, щоб снаряд не прилетів, в секреті сидячи.. при мінус 27 на блокпостах стояв… а тут питання для кого?..
 
В мирному світі ти  ніхто, і на тебе як не водій автобуса косо подивиться, коли ти хоч проїхати по посвідченню УБД, чи чиновник в кабінетах так задовбе.. що хочеться плюнути на все.. а тут ще й це.. як же хочеться в такі моменти взяти в руки знову автомат і повернутися до хлопців.. бо там ти боєць, а тут ніхто.. хлопець не в тому взутті.. це два різні світи…"  поділився емоціями атовець. 
 
"Друзi, я цим переймаюся найменше в житті.. просто неприємний був сам факт.. але тепер після ранішніх новин про пекельну ніч на сході як про мінімум 6 вбитих і 20 поранених взагалі незручно за такий пост", – прокоментував свій пост чоловік сьогодні вранці.
 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: