fbpx

Христина Сирова просить не кидати гроші на лікування у скриньки з її фото

Суспільство 11:55, 29.01, 2016

Прикарпатська письменниця Христина Сирова, яка тривалий час збирає гроші на реабілітацію у Німеччині, просить не кидати більше гроші у скриньки благодійного фонду. Вона стверджує, що кошти до неї майже не доходять.

Христина Сирова стверджує, що навіть інформація на скриньках не відповідає реальному стану справ, починаючи з того, що кошти потрібні не на операцію, а на реабілітацію.

”Щодо ВЛАСНЕ ЦИХ СКРИНЬОК! Їх повно по місту нашому Івано-Франківську, районі та області… стоять вони не від мене чи моєї сім'ї, а від БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "ПОКРОВА", який нам викликався допомагати близько 2 років назад (на самому початку збору коштів). І відразу вони перевели нам за якийсь місяць часу 5000 грн, ми їх додали до суми, необхідної на альтернативне лікування в м. Трускавець в клініці професора Казявкіна (так, як на Німеччину ми ще й досі не можемо назбирати коштів). Потім мені знову було необхідне лікування, і ми вже ледве додзвонились (можливо, це був збіг) до БФ "Покрова", та тоді вони нам перевели тільки 2000 грн, згодом та сама історія і приблизно та сама сума і відтоді все! І може, я чогось таки не знаю, і вони хороші як Фонд та добропорядні, але загалом по часу Фонд збирає на моє лікування вже близько 2 років, а значить, 24 місяці. Кожен з вас кидає туди якусь суму, і якщо скриньок стоїть мінімум 50 (а може, й набагато більше) і якщо вдень в одну скриньку потрапляє 10 грн – то в день це 500 грн. А тепер ці 500 грн в день помножте собі на 24 місяці?! Сума виходить ого-го-го. І навіть коли би в день було 200 грн. з 50 скриньок, теж сума немала мала би вийти за цей весь час. А я вже кілька місяців від них навіть гривні не отримала. Отже, може, я чогось не розумію чи не все знаю. Але прошу щиро вас всіх, не кидайте більше в ці скриньки грошей. Якщо хочете мені допомогти, то переводьте просто відразу на мій рахунок за реквізитами. Бо навіть від тих коштів, що вони нам вділяли, то брали 20% собі за послуги, а можливо, й ще більше. Ні я, ні моя родина не впевнені у цих всіх даних. Дай Бог, щоби вони були чесні та правдиві і щоби я помилялась. А наразі говорю по факту. Багато хто з вас, можливо, вже й кілька разів подумав, що то моя сім'я поставила ці скриньки і що я хто знає які би вже мала зібрати кошти! Але по великому рахунку я не отримала не те що великі кошти, а НІЯКІ! Через всі ці факти ми намагались з ними безліч разів поговорити, та вони то не брали трубки, то казали, що їхнє начальство в лікарні… чи ще якісь причини, і десь в кінці осені вже минулого року ми розірвали з ними договір (правда, усно), бо вони все ніяк не можуть з нами зустрітись, тому навіть розставляти зараз скриньки вони не мають ніякого права!!!" – пояснила Христина Сирова.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: