fbpx

Хто їде в "Артек-Буковель": оприлюднили результати розіграшу путівок для франківських школярів

Суспільство 15:16, 26.10, 2017

Благодійний фонд Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" оприлюднив результати розіграшу путівок в "Артек-Буковель": шукайте себе в списках.

26 жовтня в прямому ефірі на офіційній сторінці народного депутата України Олександра Шевченка відбувся розіграш безкоштовних путівок у дитячий табір "Артек-Буковель" від благодійного фонду Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ".

Протягом місяця відбувався прийом анкет від учнів 5-11 класів шкіл обласного центру. До участі приймалися анкети дітей, які ще жодного разу не оздоровлювалися у Буковелі.

Для того, аби зробити розіграш максимально прозорим та неупередженим, організатори традиційно звернулись до сервісу Random.org.

Саме випадковий вибір комп'ютера вирішив, хто з дітлахів з 30 жовтня по 5 листопада безкоштовно відпочиватиме в "Артек-Буковель" в рамках програми оздоровлення франківських школярів, започаткованої народним депутатом України Олександром Шевченком.

"З кожним роком бачимо збільшення кількості заявок та збільшення зацікавленості програмою безкоштовного оздоровлення дітей у "Артек-Буковель". Маємо на меті охопити якомога більшу кількість дітлахів, аби вони мали змогу стати частинкою великої артеківської родини, розширити свій кругозір та своє коло спілкування", – наголосив директор Благодійного фонду Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" Володимир Юзюк.

Хто їде в "Артек-Буковель": оприлюднили результати розіграшу путівок для франківських школярів 1

Для того, щоб зафіксувати результати розіграшу, до студії було запрошено директора благодійного фонду Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" Володимира Юзюка, юриста Дмитра Койдика та координатора проекту оздоровлення дітей Благодійного фонду Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" Юришко Ольгу.

"Кожна школа отримала певну кількість путівок, залежно від кількості поданих заявок. Є і такі школи, де кількість заявок була мінімальною. Зокрема, дітей з гімназії №2, школи-гімназії №3, загальноосвітніх шкіл № 3, № 6, 12, 13, 16, 17, а також з Вовчинецької, Хриплинської, та Католицької школи і "Першої ластівки" було визнано переможцями без розіграшу, адже там подали заявки дуже мало дітей", – розповіла Ольга Юришко, координатор проекту.

Найактивнішими були діти з загальноосвітньої школи №23, учні навчального закладу подали 51 заявку, і відповідно 30 з них отримали безкоштовні путівки.

Програма оздоровлення дітей в Івано-Франківську триває вже шостий рік, за цей час більш як 6000 тисяч дітей оздоровилось у таборі "Артек-Буковель".

Варто зазначити, що програма ось уже як два роки розширила свою географію і, завдячуючи роботі народного депутата України Віктора Шевченка, учні Калуського, Рогатинського та Галицького районів також мають змогу оздоровитись у таборі "Артек-Буковель".

З результатами розіграшу путівок серед школярів 5-11 класів міста Івано-Франківська можете ознайомитись нижче. За умови, якщо хтось з переможців не зможе скористатись путівкою, то право отримати безкоштовний відпочинок у дитячому таборі "Артек-Буковель" отримає наступний за списком, визначеним сервісом Random.org.

Усім переможцям зателефонують та повідомлять про подальші дії.

Участь у розіграші взяли діти з 33 навчальних закладів міста Івано-Франківськ.

Список учасників розіграшу

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: