fbpx

Ідеальна команда Руслана Марцінківа: "старі кадри" розглядаються

Суспільство 15:00, 18.11, 2015

Новообраний голова Івано-Франківська не планує змінювати всіх без винятку чиновників, які працювали у міськвиконкомі за його попередника.

Зі “старої” команди Віктора Анушкевичуса, повідомив Руслан Марцінків на сьогоднішній прес-конференції, він розглядає збереження посади за Богданом Біликом, теперішнім начальником управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківського міськвиконкому.

Марцінків важає сьогоднішню кількість заступників у міського голови – три – оптимальною. Хоча ідеальна модель, за його словами, – тернопільська, у якій фігурують 5 заступників голови міста та фактично “ручний виконком”.

“Хотілося б, щоби була максимально невелика чисельність виконкому, – сказав новий мер, – але це залежить від результату переговорів…”

Партія “Свобода”, до якої належить новий мер, не має в міськраді більшості, тому веде переговори з іншими політичними силами про формування такої. Предметом заохочення традиційно є місця у виконкомі.

“Доведеться йти на поступки, – визнав Руслан Марцінків. – У конфігурації команди ведуться переговори з усіма політсилами… Кінцеве завдання – зробити так, як у Тернополі, де у виконкомі семеро членів. Це 5 заступників міського голови, начальник міліції і міський голова”.

Руслан Марцінків не озвучив прізвища свого першого заступника, але повідомив, що той мав би сконцентрувати в своїх руках повноваження у земельних і архітектурних питаннях, а також у комунальному господарстві міста. За словами Марцінківа, він працює над тим, “щоби це була людина не з Франківська, щоби була відкрита і привела до справедливого Генплану”.

Оскільки журналісти питали про конкретних посадовців, то врешті картина вималювалася така. Серед тих, кого точно звільнять, буде начальник управління культури Мирослав Петрик.

На завершення своєї каденції Віктор Анушкевичус обдарував Петрика – виділив йому з міського бюджету 470 тис. грн на купівлю житла. Це викликало обурення у містян.

Що стосується Михайла Смушака, то його кандидатура на посту начальника управління комунального господарства, транспорту і зв’язку – розглядається.

“Попередня практика була неправильна, коли заступники міського голови працювали відокремлено від начальників управлінь. Вважаю, що у профільних заступників має бути команда”, – повідомив, від чого буде залежати доля начальників управлінь, Марцінків.

Новий міський голова також не має застережень до теперішнього начальника фінуправління виконкому Вікторії Сусаніної. Її він також не проти бачити у своїй команді.

“На цій посаді має працювати фахівець. Бюджет має бути відкритий для громади. Хто буде це виконувати, той і буде працювати”, – відзначив Марцінків.

Читайте також: Новообраний голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив про перші кроки на посаді

А от юридичну службу міськвиконкому новий міський голова має намір “реформувати”.

“Має бути реформа юридичної служби виконкому. Проблема була в тому, що була дуже невелика зарплата, 2000 гривень, і дуже велика плинність кадрів. Це є проблема структурна, може, треба менше людей і більша зарплата – в цьому напрямку будемо дивитися”, – сказав Руслан Марцінків.

У сфері ЖКГ також відбудуться зміни. Голова міста  не відкидає заміну керівництва комунальних підприємств Івано-Франківська.

Читайте також: Руслан Марцінків пообіцяв “реформувати” ЄРЦ, щоби “воно працювало для людей

“Для мене основним пріоритетом є і буде фаховість, тому я запропонував Миколі Саєвичу (екс-начальник “Івано-Франківськводоекотехпрому” – ред.) повернутися. Щодо подальших рішень, то зможу їх прийняти, коли вже буду на посаді…” – зауважив новий мер.

Сесія Івано-Франківської міської ради, на якій новообраний міський голова складе присягу, відбудеться в першій декаді грудня.

Нагадаємо, що Віктор Анушкевичус “на прощання” звільнив гендиректора КП “Івано-Франківськводоекотехпром”. Одразу ж на захист Миколи Саєвича стала Асоціація водоканалів України.  


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: