fbpx

Індійський монах навчав іванофранківців самопізнанню

Стиль життя 15:28, 12.07, 2015

Учора, 11 липня, до Івано-Франківська завітав індійський мандрівник Мадхусудан Махараджа, який уже близько тридцяти років практикує ведичну культуру.

Мадхусудан Махараджа народився у британській родині, свого часу був мотогонщиком та обійшов півсвіту перед тим, як оселитися в Індії та почати вивчення ведичної культури, інформує Zik.  

"Я зустрічався з деякими людьми з України, яким цікава ведична філософія, і вони запросили мене відвідати Україну, щоб поділитись своїм досвідом з усіма, кому це буде цікаво. Моя лекція про те, як самим для себе робити добро, як покращити своє життя зсередини", – розповів монах.

Лекцію в Івано-Франківську Махараджа присвятив темі досягнення гармонії між собою та світом. Послухати його прийшли здебільшого молоді люди. Монах розповідав про ведичну культуру, зокрема про те, як ведичні мудреці вчили долати життєві труднощі та що вони прогнозували щодо нинішніх часів. Мадхусудана Махараджа охоче відповідав на усі запитання, а також навчив молодь виконувати мантри на старовинних індійських інструментах.

З Івано-Франківська індійський мандрівник поїде до Львова. Далі у нього заплановий візит до Києва, звідки Махараджа відбуде до Лондона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: