fbpx

Інфляція набирає обертів: українські овочі і фрукти за п'ять тижнів подорожчали на 38%

Економіка 19:25, 01.12, 2014

Плодоовочевий індекс за останній тиждень листопада (з 22 по 28 листопада) зріс ще на 7,1% – майже на стільки ж, як і тижнем раніше, коли плодоовочева продукція подорожчала на 7,2%.

Таким чином, тенденція до зростання цін зберігається на ринку вже п’ять тижнів, за які овочі та фрукти подорожчали більш ніж на 38%, передає finance.ua.

"На попередньому тижні, після тривалого періоду стагнації, нарешті зросла вартість борщового набору, – говорить Тетяна Гетьман, керівник проекту АПК-Інформ. – Зростання цін на овочі борщового набору склало 16,1% за тиждень, але варто відзначити, що ціни залишаються на катастрофічно низькому для фермерів рівні. Подібний рівень цін поки що не покриває витрати навіть на вирощування продукції, не кажучи вже про її зберігання та доопрацювання, тому, чим довше він зберігається, тим більша ймовірність зниження посівних площ під традиційними овочами в наступному році".

Серед овочів борщового набору різко найбільше зросли ціни на капусту. Відзначимо також відновлення зростання цін на картоплю, яка за тиждень подорожчав на 5,9%. В цілому ж зростання цін в цьому сегменті було викликане холодною погодою, яка дещо "розчистила" ринок від продукції низької якості, що тисла на ціни раніше.

Тепличні овочі за тиждень демонстрували різноспрямовані тенденції. Огірки подешевшали, а помідори переважно подорожчали, хоча ціни на імпортну продукцію також трохи знизилися.

Стабільний обмінний курс стимулював стабільність цін на фрукти. При цьому, загальна вартість кошика знизилася на 3,4% за рахунок зниження цін на банани.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: