fbpx

Інтелектуально-філософський клуб "Вершини" сьогодні відзначає першу річницю заснування

Суспільство 15:05, 31.10, 2014

Організатор інтелектуально-філософського клубу “Вершини” голова Громадського інституту аналітики Віталій Перевізник рік тому ставив собі за мету об'єднати мислячих людей: науковців, аналітиків, митців та всіх небайдужих, хто вважає нематеріальні набутки суспільства пріоритетними.

Майданчик для дискусії та формування якісних ідей, які оселяються в мізках і серцях людей та визначають життєві цінності, вдався і продовжує регулярно збиратися. Перемоги і драми української історії, формування успішного мислення українців, українська освіта за змістом і формою та теми, присвячені великим українцям, яких насправді ще належиться осягнути, – це  пройдені теми “Вершин”, інформує ОДТРК "Карпати"

Сьогодні, перекидаючи місток із 2013 року, Віталій Перевізник в рамках клубу запрошує згадати героїчний Листопадовий чин та надихнутися на безперервний чин, тобто щоденну дію для українського блага.  

"Ми будемо говорити і про Листопадовий чин, і як ми його розуміємо через призму того року, і що треба робити, щоб маленький чин багатьох став великим чином, як переконати, що героїзм – це щоденна чесна і креативна праця. Ми собі ставили завдання "десовєтизації"  боротьби з "Совком",  зазначає Перевізник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: