fbpx

Інтерв'ю з прикарпатськими письменниками увійшли до нових книжок Тетяни Терен

Культура 17:40, 14.12, 2015

Журналістка Тетяна Терен записала 20 інтерв'ю зі знаковими українськими письменниками. До першої книги увійшли розмови з Юрієм Андруховичем, Вірою Вовк, Лесею Ворониною, Василем Голобородьком, Ларисою Денисенко, Анатолієм Дімаровим, Іваном Дзюбою, Іваном Драчем, Сергієм Жаданом та Оксаною Забужко.

Героями другої частини стали Юрій Іздрик, Ігор Калинць, Маріанна Кіяновська, Іван Малкович, Юрій Мушкетик, Дмитро Павличко, Галина Пагутяк, Тарас Прохасько, Ірен Роздобудько та Юрій Щербак.

Книги-інтерв’ю із сучасними українськими письменниками "RECвізити. Антологія письменницьких голосів" вийшли у "Видавництві Старого Лева".

Презентація нової книжки-інтерв'ю з українськими письменниками відбудеться 15 грудня в Національному музеї Тараса Шевченка, повідомляє Cultprostir.

У книзі письменники розповідають про особисті аспекти свого життя та діляться власними поглядами.

Основною метою проекту "RECвізити" є збереження позицій, поглядів і життєвих правил видатних авторів сучасності.

"Це проект про болючі непорозуміння, причини яких слід шукати в непроговореному і неосмисленому ХХ столітті, але так само він, за Прохаськом, про зв’язок усього з усім, про неперервність, яка може творитися лише на особистісному рівні", – йдеться у передмові Тетяни Терен.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: