fbpx

Інвестори з Румунії планують вирощувати чорницю на Прикарпатті

Суспільство 11:05, 08.12, 2015

Тим, хто вирішить вирощувати чорниці, інвестор обіцяє надати не лише посадковий матеріал, а й забезпечити увесь спектр послуг з організації та обслуговування технологічного процесу.

Про це йшлося на зустрічі в Тлумацькій районній державній адміністрації за участю першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Басараба, голови районної державної адміністрації Володимира Габурака, Генерального консула Румунії в місті Чернівці Елеонори Молдован та представника компанії, яка вирощує саджанці чорниці, Даніеля Бужора, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 
Також було обговорено питання фінансової підтримки проекту.
 

Сьогодні інтерес до чорниці зростає завдяки безлічі її корисних властивостей. В Європі забезпеченість цим продуктом становить тільки 40%. Один кущ рослини плодоносить 60 років, для чорниць підходять легкі кислі ґрунти, торфовища, піски і супіщані субстрати. Вирощування чорниці у районі не тільки забезпечить цінним харчовим продуктом ринки збуту, а й дозволить організувати сезонні роботи для жителів краю (чорниця плодоносить з червня до вересня).

Володимир Габурак доручив управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації залучити до реалізації цього проекту виробників сільськогосподарської продукції, які зареєстровані та здійснюють господарську діяльність на території  Тлумацького району.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: