fbpx

Iron Gutsul: франківці готуються до марафону в Стамбулі

Стиль життя 21:01, 19.10, 2015

Марафонці і спортивні активісти Сергій Караванець та Станіслав Тимочкін з Івано-Франківська візьмуть участь у марафонському забігу в Туреччині.

Про це в себе на сторінці у Фейсбук повідомив один з організаторів Франківського півмарафону Сергій Караванець. 

"Вже давно задумав проект Iron Gutsul, в якому буде відображатися процес підготовки до суперскладного триатлону: 3,86 км плавання, 180,25 км велосипеду та 42,2 км бігу. Хочу стати айронменом з Франківська. І ось перший крок в його реалізації – це марафон в Стамбулі. Вже 3 місяці разом з Stanislav Tymochkin готуємося до нього.

Ця підготовка вже давно перейшла межі романтики. Тут працює тільки дисципліна, режим і постійна робота з думками. Бо коли в суботу всі party hard, то в неділю в тебе 30 км і треба щось вирішувати. Не дуже виходить eat cake and have cake.

Першим, хто відгукнувся на підтримку ідеї Iron Gutsul, – це торгова мережа Гостинний Дім та її засновник Сергій Барна, який зараз сам активно захопився ідеєю про титул Iron Man і якому сподобалася концепція айрон гуцула. Саме ГД підтримує мене в поїздці в Стамбул, де я і пробіжу перший марафон. Зізнатися, я вже мандражирую і фантазую про цю подію. Близько 40 тисяч учасників і забіг в серці Османської імперії. Not bad",  був відвертий Караванець. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: