Цього року, окрім дітей з багатодітних сімей та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, допомоги та підтримки потребують більше 400 дітей, батьки яких перебувають в зоні АТО, та діти, які переселились з Донецької та Луганської областей.
"Подбаймо разом про дітей, батьки яких стоять на сторожі миру та спокою нашої держави, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах!" – закликають в організації.
Благодійні пожертви приймаються у вигляді коштів, канцтоварів, які можна заносити за адресою: вул. Л. Українки, 1, м. Івано-Франківськ. Телефон для довідок (0342) 77-99-89.