Сигнал про спрацювання тривожної кнопки надійшов на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони Івано-Франківської області близько десятої години вечора. Наряд групи затримання негайно виїхав на виклик.
На місці події з’ясувалось, що чоловік досить довго відпочивав у закладі, замовивши вечерю. Згодом офіціант приніс рахунок, але чоловік явно тягнув час, намагаючись вислизнути із приміщення. Адміністратор натиснув "тривожну" кнопку поліції охорони, поліцейські затримали чоловіка уже на виході із закладу харчування. Виявилось, що місцевий житель не мав при собі коштів для сплати рахунку і тому вирішив покинути приміщення кафе, не розрахувавшись за замовлення.
Цю особу затримали та доставили до Івано-Франківського міського відділу поліції. Тепер чоловікові доведеться не тільки сплатити за вечерю, але й відповісти перед законом за протиправні дії.