fbpx

Іванофранківець представив Україну на конкурсі дизайну акваріумів у Японії

Стиль життя 14:19, 02.12, 2014

Франківець Григорій Поліщук представляв Україну на міжнародному конкурсі дизайну рослинних акваріумів IAPLC в Японії.

У рейтингу щорічного міжнародного конкурсу дизайну рослинних акваріумів IAPLC іванофранківець Григорій Поліщук здобув 22-е місце. 27 авторів найкращих проектів з усього світу були запрошені до Токіо наприкінці жовтня для отримання престижної відзнаки.

"Як це заведено на урочистих церемоніях нагородження IAPLC, почався показ робіт усіх учасників, хто був присутній в залі, починаючи з найнижчого місця. Поступово дійшли до показу робіт переможців. Спочатку роботи Honor prize усі з 27 по 8 місце без виключення, навіть якщо учасник не приїхав на церемонію. А тих учасників, які знайшли можливість бути присутніми, чекав подарунок у вигляді індивідуальної оцінки одного з почесних суддів конкурсу, – розповів Григорій Поліщук на aquaforum.ua. – Підійшла черга до моєї роботи під номером 22 з назвою "Вечірні квіти". Загалом, критика була правильною. На одному з ресурсів я прочитав, що роботи цього року прісні, за винятком ГранПрі. Я згоден, що перше місце цього року – це не просто прорив в акваріумному мистецтві, але з такою низькою оцінкою решти переможців я не згоден. Скоріш за все, це були слова ображеного учасника. Насправді, цього року можна побачити достатньо багато цікавих і сильних композицій з новим, свіжим баченням. Далі йшли бронзові, срібні та золотий призери і переможець конкурсу. Кожен отримав Грамоту, металеву пластину та грошову винагороду". 

Наступного дня після церемонії учасники конкурсу відвідали унікальну галерею природних акваріумів у місті Ніїґата. 

Григорій Поліщук вдруге представляє Україну на цьому престижному конкурсі. Вперше він відвідав церемонію IAPLC у 2010 році.

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: