Поліцейські встановили зловмисника. Ним виявився 30-річний франківчанин, інформує Сектор комунікації ГУНП в Івано-Франківській області.
Як з’ясували правоохоронці, чоловік проходив повз торговий заклад та, скориставшись тим, що продавець відволіклася на інших покупців, схопив манекен з курткою та втік. Зловмисник зізнався у скоєному, щоправда, викрадене продав за 200 гривень, а гроші встиг витратити.
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Максимальна санкція цієї статті передбачає позбавлення волі строком до трьох років. Проводиться досудове розслідування.