fbpx

Івано-Франківщина готова до повторного голосування

Суспільство 20:45, 19.04, 2019

Івано-Франківська область, за повідомленнями спостерігачів ОПОРИ та поліції, готова до дня повторного голосування. Порушень, які могли би мати вплив на перебіг голосування, наразі не зафіксовано.

В області працюють 7 окружних виборчих комісій  у складі 98  членів ОВК.    У  квітні   окружні виборчі комісії Івано-Франківської області утворили нові склади 1034 дільничних виборчих комісій, у яких на виборах Президента України працюватимуть 14422 члени ДВК – 7 178 представники від Петра Порошенка, 6560 від Володимира Зеленського.  Зокрема, 684 члени ДВК обрані за поданням голів ОВК.

Станом на 18 березня Петро Порошенко замінив 226 своїх представників, Володимир Зеленський – 491 членів ДВК. Відбулись також заміни 45 членів ДВК за поданням голови ОВК

За інформацією ЦВК в області зможуть проголосувати 1 056 221 виборців (один мільйон  п’ятдесят шість тисяч двісті двадцять один). Отримано 1 065 726 (один мільйон сімдесят дві тисячі сімсот п’ятдесят два виборці) виборчих бюлетенів. Тимчасово змінили місце голосування без зміни виборчої адреси 6002 виборців.

Як повідомив керівник нацполіції на Івано-Франківщині Володимир Голубош, з 1 до 18 квітня поліцейські зафіксували 15 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Йдеться про три заяви щодо порушення правил передвиборчої агітації в Івано-Франківську, одну заяву на Тлумаччині про можливий підкуп виборців і 11 інших видів порушень (Івано-Франківськ – 6, Калущина – 2, Долинщина, Коломийщина і Рогатинщина по 1), серед яких повідомлення про можливий «чорний піар».

«Станом на 19 квітня серйоних порушень та загрозливих тенденцій, які могли би вплинути на день голосування у Івано-Франківській області ОПОРА не зафіксувала», – підсумував Богдан Морикіт, координатор спостереження ОПОРИ за виборами на Івано-Франківщині.

За словами Володимира Голубоша, в області під час другого туру виборів залучено більше трьох тисяч правоохоронців. Всі вони працюють у посиленому режимі.  

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: