fbpx

Івано-Франківщина займає сьоме місце з надходжень єдиного соціального внеску

Економіка 16:48, 08.07, 2015

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулося чергове засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час засідання учасники обговорили головні аспекти щодо забезпечення ефективної роботи, спрямованої на збалансування бюджету Пенсійного фонду, збільшення надходжень та забезпечення прав застрахованих осіб у соціальному страхуванні.

Як зауважив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб головного управління Державної фіскальної служби України в області Петро Кулик, цогоріч значна увага приділялася питанням легалізації заробітної плати. Це, у свою чергу, дало позитивні результати у роботі ДФСУ, зокрема, Івано-Франківська область зайняла 7 місце в державі з надходжень єдиного соціального внеску, який склав  107%.

Разом з тим, Петро Кулик вніс пропозицію на розгляд комісії щодо реалізації в області комплексної програми легалізації оплати праці, у рамках якої на приватних підприємствах проводитимуть інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо переваг реєстрації найманих працівників.

"Нашим завданням є ознайомити фізичну особу-підприємця з перевагами укладення трудових договорів із найманими працівниками,  зауважив Петро Кулик. – Адже створюючи нові робочі місця, керівник підприємства матиме право на відшкодування єдиного соціального внеску".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: