fbpx

Івано-Франківщина увійшла в трійку областей із найбільш привабливим інвестиційним кліматом

Суспільство 14:28, 17.10, 2018

В Івано-Франківській, Вінницькій і Житомирській областях – найбільш привабливий інвестиційний клімат для створення та ведення бізнесу.

Такі дані оприлюднені за результатами рейтингу Regional Doing Business-2018, який вже вдруге провели "Спілка українських підприємців" (СУП) і Офіс ефективного регулювання BRDO.

Згідно з рейтингом Вінницька область набрала 334 бали, Івано-Франківська область – 332 бали, Житомирська – 313 балів, передає прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Оцінювання проводилось відповідно до адаптованої методології Всесвітнього банку на основі опитування українських підприємців.

За словами Катерини Глазкової, виконавчого директора "Спілки українських підприємців", цього року було опитано 1317 представників бізнесу в усіх областях держави.

У фокусі дослідження були шість напрямків взаємодії підприємців із владою. Зокрема, створення підприємства, сплата податків, отримання дозволів на будівництво, оформлення земельної ділянки під об’єкт будівництва, під’єднання до електромереж, якість електронних сервісів.

Максимальний бал, який могли отримати регіони, – 600.

Ключовими рекомендаціями 2018 року, розробленими BRDO для областей: ввести електронне отримання дозволів і узгоджень шляхом приєднання до загальнодержавної системи електронних послуг чи розробки локального аналогу, забезпечити публічність містобудівної документації, оприлюднивши її в онлайн режимі, приєднання до ініціативи #StartBusinessChallenge, зменшити до нуля пайовий внесок в інфраструктуру, прискорити процес оформлення земельних ділянок під лінії електропередач.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: