fbpx

Івано-Франківськ і Краматорськ стануть містами-побратимами

Суспільство 09:38, 20.01, 2016

Українські міста брататимуться не лише із закордонними, а й з сусідами з інших областей нашої держави. Першими можуть стати обласні центри Прикарпаття і Донбасу – Івано-Франківськ і Краматорськ.

"Ідея міст-побратимів в межах України народилася на проекті "Схід і Захід разом: Різдво в Карпатах" минулого року, – розповідає Надія Шегда, голова МГО "Осмомисли", яка вже ввосьме ініціювала цей проект.  Відбувалася довга підготовка як на рівні громадських активістів, так і на офіційному рівні. Це буде не лише сухий документ. Ми працюємо над програмою взаємодії, яка триватиме цілий рік", – передає Репортер.

"Ми завжди дружили між країнами, а між областями забули про такі стосунки і отримали те, що маємо на Сході,  каже В’ячеслав Редько з Донецька, нині він разом із сім’єю вимушено проживає в Києві.  Враховуючи, що Краматорськ сьогодні є обласним центром, та, відповідно, й Івано-Франківськ, я запропонував таку ідею".

Як каже Надія Шегда, після підписання угоди між Франківськом і Краматорськом своєрідну естафету планують передати наступній парі міст. Наприклад, Тернопіль може стати побратимом Бахмута.

Епідемія грипу не дозволила міському голові Краматорська приїхати цими днями до Івано-Франківська. Проте активісти кажуть, що ця подія лише переноситься і найближчим часом наші міста побратаються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: