fbpx

Івано-Франківськ об'єднає Україну ювілейним танцювальним фестивалем "Фест-2015"

Суспільство 12:25, 30.01, 2015

Фестиваль пройде у Франківську з 9 по 15 лютого. Участь у 25-у "Фесті-2015" візьмуть 48 колективів з різних міст України.

"Ця подія насправді дуже важлива, адже вона є відкритою для учасників з усіх міст. А це в свою чергу зумовить підняття духу та пропагування українських традицій. Тому, не зважаючи ні на що, в цьому році фестиваль відбудеться і матиме продовженя в майбутньому", – зазначили організатори на прес-конференції, де анонсували проведення у Франківську фестивалю естрадно-спортивного танцю "Фест-2015".

У програмі фестивалю, який пройде з 2 до 9 лютого, заплановані виступи танцювальних колективів Прикарпаття, Києва, Харкова, Дніпропетровська. Загалом участь у фесті візьмуть 48 колективів з різних міст України. Таким чином, фестиваль відзначить свій ювілей – 25 років від часу заснування.

За словами засновниці й директора фестивалю Леонілли Жодик, цьогорічний фест відбуватиметься в нелегких умовах і без гостей з-за кордону та з окупованих міст Луганська та Донецька. 

Концерти відбуватимуться в обласному музично-драматичному театрі та обласній філармонії.

Усі колективи, учасники фесту, нагородять дипломами, пам'ятними медалями й сувенірами. Крім того, для учасників заплановані екскурсії по місту, святкові дискотеки, творчі зустрічі та поїздка в Карпати.

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: