fbpx

Івано-Франківськ посів третє місце за кількістю учасників вишивання карти України

Стиль життя 16:10, 27.01, 2015

У день Соборності України ініціативна група "Ми – разом", яка координувала проект з вишивання карти України, презентувала в Українському Домі (м. Київ) карту та зафіксувала національний рекорд.

Починаючи з 1 серпня полотно розміром 1,5х2 метри вишивали у кожному куточку нашої країни усі охочі. Загалом до акції долучилось близько шести тисяч людей. Серед них були і пенсіонери, і молодь, і маленькі діти, навіть чоловіки, подекуди учасників акції неможливо було відірвати від вишивання.

Під час акції використано більше десяти кілометрів ниток, 25 відтінків, все робилось у дуже стислі строки, адже потрібно було передавати полотно в наступні області.

Кожен, навіть той, хто до цього ніколи не тримав у руках голки, міг поставити на мапу хрестик від себе, тим самим залишивши на полотні свій відбиток.

Місто-рекордсмен – Полтава. Вона видала аж 700 вишивальників! Друге місце у Кіровограда, третє  Івано-Франківська  473 людини. Відповідні дипломи та зменшені версії макетів вишитої карти передали до Івано-Франківська.

Нагадаємо, в Івано-Франківську всі охочі мали можливість долучитись до вишивання карти України 18 вересня та 19 вересня 2014 року на площі Ринок в рамках культурно-мистецької акції "Україна – разом!". Ескіз вишивки було створено з використанням прапорів усіх областей України, АР Крим та Меджлісу кримсько-татарського народу. Разом вони утворюють цілісну та неподільну Україну в її міцних та непорушних кордонах. Вишивання карти України проходило упродовж тривалого часу, вишивка проїхала всіма обласними центрами України. Стартувала акція у Вінниці, а завершилась у Києві, на майдані Незалежності, у річницю революційних подій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: