fbpx

Івано-Франківськ просить гроші для оздоровлення дітей-пільговиків

Суспільство 08:12, 11.06, 2015

Заступник Івано-Франківського міського голови Михайло Верес просить керівників місцевих підприємств допомогти коштами для оздоровлення дітей пільгових категорій.

Місто Івано-Франківськ не має достатньо коштів, щоб забезпечити належне літнє оздоровлення дітей пільгових категорій, повідомив Михайло Верес. 

Якщо раніше Фонд соціального страхування щороку виділяв 2 мільйони гривень на літнє оздоровлення івано-франківських дітей, то цього року з Фонду не виділено ні копійки. В міському бюджеті на потреби оздоровлення дітей закладено 600 тисяч гривень – на 100 тисяч гривень більше, ніж торік. Чиновник нагадав, що на цей час івано-франківські діти оздоровлюються у пришкільних таборах та позашкільному таборі "Лімниця", що у селі Вістова Калуського району.

"Відповідно до нормативних вимог щодо літнього оздоровлення в цьому році, – зазначив пан Верес,  в першу чергу повинні бути оздоровлені діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених сімей, діти з багатодітних сімей, діти-інваліди, діти учасників АТО та діти, які приїхали до нас зі східних областей".

Зі слів заступника мера, зараз у таборі "Лімниця" майже третина зі 111 дітей, які відпочивають у першу зміну, – це діти учасників АТО та діти, які приїхали зі східних областей. Відтак, зважаючи на нестачу коштів для покриття витрат на оздоровлення дітей таких категорій, Михайло Верес звернувся до керівників підприємств та організацій міста з проханням по можливості допомогти коштами, інформує Бріз.

"Цих коштів, які сьогодні закладено, їх недостатньо, – зазначив він.  Тому я би попросив керівників підприємств, організацій нашого міста: ви знаєте своїх працівників, які належать до цих категорій. Якщо у вас така можливість є, прохання, будь ласка, вишукати, якщо можливо додаткові кошти, щоб ми могли оздоровити в першу чергу дітей цих категорій й не тільки цих".

 

 

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: