fbpx

Івано-Франківськ викупить котельню за 2,9 мільйона гривень

Суспільство 14:15, 25.04, 2018

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради підтримав проект рішення щодо придбання котельні на вулиці Незалежності, 95а, щоб забезпечити мешканцям міста в районі вулиць Незалежності-Марійки Підгірянки та дошкільному навчальному закладу №14 "Кристалик" якісне та безперебійне теплопостачання і гаряче водопостачання.

Члени виконкому підтримали можливість придбання у комунальну власність територіальної громади міста Івано-Франківська нежитлових приміщень колишньої котельні з димохідною трубою, які належать на праві власності приватному акціонерному товариству "Добробут ІФ". Котельня оцінена у 2, млн грн без ПДВ, яка визначена суб’єктом оціночної діяльності ТОВ «Атлант-Укргруп» станом на 14.03.2018 року.

Директора Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайла Смушака уповноважили на підставі виданої довіреності укласти та підписати з ПрАТ "Добробут ІФ" договір купівлі-продажу об’єкта нерухомості.

Фінансове управління має передбачити кошти у бюджеті на 2018 рік та забезпечити фінансування видатків, пов’язаних з купівлею котельні.

Як йдеться в пояснювальній записці до проекту рішення, він не впливає на регіональний розвиток, не потребує громадського обговорення.

Схвалення поданого проекту рішення виконавчого комітету міської ради дає можливість у рамках чинного законодавства вирішити питання щодо придбання у комунальну власність міста Івано-Франківська нежитлових приміщень колишньої котельні на вул. Незалежності, 95А.

Рішення має прийняти сесія міської ради 2 травня.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: