fbpx

Франківськ закупив для "Муніципальної дорожньої компанії" шість одиниць нової спецтехніки. ФОТО

Суспільство 18:12, 03.01, 2017

Вперше за багато років міська влада звернула достатню увагу на устаткування КП "Муніципальна дорожня компанія".

Минулого року на потреби підприємства з міського бюджету виділили кошти на закупівлю шести одиниць спецтехніки. Проте, як продемонстрували обставини, нової техніки виявилось замало, адже левова частка машин так і залишилась незмінною з 70-х років минулого століття. А з такою технікою, наголосив директор МДК Віталій Бурко, гарантувати високу якість прибирання у місті було неможливо. Тому цього року міська рада продовжує проект оновлення техніки МДК, інформує прес-служба МВК.

І вже 3 січня на підприємстві презентували нову спецтехніку, яку закупили минулого місяця. Це машини, необхідні для прибирання вулиць та поточного ремонту. Уся спецтехніка закуплена відповідно до тендеру, що провів департамент житлової, комунальної політики і благоустрою міської ради, і передана на баланс комунального підприємства рішенням виконавчого комітету.

"Ми вкладаємо кошти в нову техніку для МДК. Робимо те, що не виконувалось роками. Негода цієї осені продемонструвала недоліки у прибиранні міста. Проте хочу запевнити, що якби не нові машини, які закупили влітку 2016, то ситуація була б гіршою. Тому потрібно максимально оновити устаткування не лише МДК, але й інших комунальних підприємств. Ми закупили машину комбіновану піскорозкидач-поливомийну, яка прибиратиме вулиці у зимову та літню пору, екскаватор-навантажувач і дорожню фрезу. Також місто придбало 4 мобільні трактори для прибирання тротуарів. Один з них передамо для дорожньої компанії, 2 – у МІУК, а ще один для прибирання парків та скверів",  розповів міський голова Руслан Марцінків.

Міський голова переконує, що й надалі міська влада буде працювати над можливостями оновлення техніки комунальних підприємств. Адже від цього залежить якість ремонтів та благоустрій Івано-Франківська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: