вівторок, 23 квітня

До Франківська доставили нові автобуси "Богдан". ФОТО

Нова партія автобусів прибуває в Івано-Франківськ. Перші з них вже в депо "Електроавтотрансу", а за кілька днів до міста прибуде решта з 12 великогабаритних "Богданів".
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

Про це повдіомляється на офіційному сайті міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Керівник КП "ЕАТ" Віталій Голутяк розповів, що новим транспортом в першу чергу забезпечать комунальний маршрут №41 "Каскад – Онкодиспансер". А на вихідні, зауважує він, напрямок продовжать ще й до міського кладовища.

"На цьому маршруті буде їздити 8 одиниць транспорту. Наступним комунальним маршрутом буде "Пасічна – Крихівці", кінцева схема руху не затверджена. Також оголосили тендер на закупівлю ще 12 автобусів покращеної комплектації. Таким чином ми поступово розвиваємо мережу комунального транспорту в Івано-Франківську", – зазначив Віталій Голутяк.

Також він розповів, що проблем з водіями автобусів наразі немає. Набрати працівників на автобус простіше, ніж на тролейбус. Адже якщо водій має досвід роботи і відповідну категорію, то підготовка триває кілька днів. Керування новим автобусом достатньо просте, головне завдання, зізнаються водії, прилаштувати габарити автобуса до франківських вуличок.

Після оновлення рухомого складу на 23% зріс платний пасажиропотік в електротранспорті. Тобто люди позитивно оцінюють покращення умов і все більше надають перевагу комунальному транспорту.

"Ми продовжуємо свої амбітні плани щодо розвитку комунального транспорту. Йдеться і про тролейбуси, і про автобуси. Наступного року маємо за мету збільшувати кількість нових автобусів. Щодо тролейбусів, то ми купуємо і нові машини, і бувші у вжитку, які вже гарно показали себе на вулицях міста. Наступного року матимемо 29 новеньких білоруських тролейбусів за угодою з ЄБРР", – розповів міський голова Руслан Марцінків.

Днями на підприємство прибули два тролейбуси "Volvo", що були у вжитку. Їх, як і попередні "MAN", придбали та привезли з Австрії. Зараз машини тестують, якщо вони покажуть себе добре, то ще 14 можуть купити у 2019 році. Також міський голова підкреслив, що на завершальному етапі погодження перебуває тендер на будівництво нової тролейбусної лінії на БАМ.

КОМЕНТУВАТИ