fbpx

Івано-франківська бібліотека отримала 12 комп'ютерів

Культура 12:47, 30.09, 2015

Сьогодні в читальному залі центральної бібліотеки Івано-Франківська відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Це свято було запроваджено ще в 1998 році указом президента. Сьогодні в Україні нараховується понад сорок тисяч бібліотек. 

Можновладці Івано-Франківська прийшли привітати бібліотекарів у цей день. Окрім теплих слів, бібліотекам подарували комп'ютерне та інше обладнання на суму понад 250 тисяч гривень. Це 12 персональних комп'ютерів, багато принтерів та фотоапарат Nikon D3200, інформує Стик.

"Я щороку вітаю з цим святом усіх працівників бібліотек. Знаєте, у часи моєї молодості за книжками доводилося ставати у чергу. І діти ставали – наприклад, за Фенімором Купером. Останнім часом ми суттєво покращили матеріальну базу бібліотек, вклавши в ремонт приміщень понад мільйон гривень. У планах також є відкрити нову бібліотеку на вулиці Тролейбусній – там є приміщення, яке один із забудівників погодився передати місту",  розповів Віктор Анушкевичус, міський голова Івано-Франківська.

Багатьох працівників бібліотечної сфери нагородили грамотами та подяками. Перед присутніми також виступили наймолодші книголюби  учасники літературного гуртка при НД "Княгинин".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: