fbpx

Івано-Франківська Католицька школа перемогла в конкурсі серед приватних навчальних закладів України

Суспільство 12:12, 11.10, 2017

Члени журі, які голосували за Католицьку школу-гімназію, відзначили відповідність надісланого матеріалу до умов конкурсу, якість, різноманітність тематик та готовність ділитись.

Івано-Франківський приватний навчально-виховний комплекс "Католицька загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів – гімназія св. Василія Великого" перемогла в конкурсі українських приватних шкіл "Партнерство і компетенції в приватних школах", інформує прес-служба Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

З 7 по 24 вересня цього року серед приватних шкіл України тривав конкурс за право бути найкращою. Цей виклик був ініційований Комісією у справах освіти та виховання УГКЦ. Серед співорганізаторів конкурсу консалтингова компанія "Центр бізнес-технологій ТОТ" (м. Київ), Асоціація приватних закладів освіти, Освітньо-методичний центр неперервної освіти ім. Юліана Дзеровича (м. Львів). Метою конкурсу була підтримка розвитку приватних шкіл і покращення якості освіти та виховання в Україні, адже, як свідчить статистика, приватних шкіл у нас менше одного відсотка.

Навчальні заклади, які брали участь у змаганнях, повинні були виконати цілий ряд поставлених завдань, серед яких описати ефективні методики та технології навчання, які успішно використовуються у школі, їх результати (до якого необхідно було додати матеріали, які найкраще ілюструють методики); перерахувати втілені соціальні, освітні проекти, якими хотілося б поділитися з іншими школами для якісного розвитку приватної школи в Україні; надати перелік наявних особливих зовнішніх визнань школи (подяки, грамоти, тощо); надати Інтернет-посилання про відгуки батьків, випускників, суспільства про школу, згадування у ЗМІ.

Першою малою перемогою Католицької школи-гімназії став її вихід до фінальної частини естафети. Серед 5 фіналістів також перебували такі школи як "Вересень" (м. Харків), "Ліко-школа" (м. Київ), "Відродження" (м. Львів), "Софія" (м. Черкаси) та Католицька школа-гімназія св. Василія Великого (м. Івано-Франківськ).

Після тривалих дискусій 5 жовтня, в Міжнародний день вчителя, журі оголосило переможців.

Члени журі, що голосували за приватний навчально-виховний комплекс "Католицька загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів – гімназія св. Василія Великого", відзначили відповідність надісланого матеріалу до умов конкурсу, якість, різноманітність тематик та готовність ділитись. Школа пропонує моделі навчання, в яких дитина є суб'єктом, а не об'єктом навчання.

Відповідно до зайнятих конкурсних місць, переможці отримали такі призи:

перше місце – тур до європейських приватних шкіл;

для першої десятки найкращих – бізнес-тренінг;

Для 10 шкіл, які першими заповнять анкети-опитувальники, – книги та словники.

Конкурс на Всеукраїнському рівні цього року відбувся вперше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: