fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Івано-Франківська міська організація "Українського об'єднання патріотів – УКРОП" заявила про загрозу фальсифікації та підкупу виборців провладними силами

Івано-Франківська міська організація "Українського об'єднання патріотів – УКРОП" заявила про загрозу фальсифікації та підкупу виборців провладними силами

Політика 15:29, 15.10, 2015

Івано-Франківська міська організація "Українського об'єднання патріотів-УКРОП" розповсюдила заяву про загрозу організації в Івано-Франківську системи підкупу виборців.

Подаємо заяву повністю:

Від наших кандидатів до міської ради та агітаторів в останні дні надходить інформація про те, що мешканцям міста масово пропонують по 400-500 гривень за голос за провладного кандидата в мери та 200-300 гривень за голос за кандидата до міської ради від цієї ж партії.

Для отримання коштів мешканцям пропонують в день голосування на виборчій дільниці сфотографувати свій бюлетень на телефон та взамін на продемонстроване фото отримати гроші.

Нагадуємо виборцям, що фотографування бюлетеня в виборчій кабіні заборонене законом, за що передбачена відповідальність.

Заявляємо також, що для перешкоджання злочинних дій наші члени Дільничних виборчих комісій та спостерігачі будуть контролювати хід голосування. Пропонуємо також спостерігачам від інших політичних сил об’єднати зусилля задля забезпечення чистоти виборів.

Цинізм деяких кандидатів в Україні після жертв Героїв Небесної Сотні вражає. Масштаби злочинної мережі, як і суми, які злочинці готові роздати у вигляді прямого підкупу виборців, вражають не менше.

Івано-Франківська міська організація "Українського об’єднання патріотів" застерігає організаторів злочинної мережі підкупу: ваша діяльність – кримінально карне діяння, за яке передбачене серйозне покарання.

А мешканцям пропонуємо фіксувати спроби підкупу, затримувати представників організованого злочинного угруповання зі скупки голосів та передавати їх правоохоронним органам".

 Івано-Франківська міська організація "Українського об’єднання патріотів-УКРОП"

 

Нагадаємо, що щещодавно Івано-Франківська міська організація Українського об'єднання патріотів вже зверталася до влади та виборців із подібним зверненням щодо можливої фальсифікації виборів на користь провладних кандидатів:

"2 жовтня до партійного офісу міського УКРОПу звернулися мешканці будинку по вул. Чорновола, 121 з інформацією про те, що в під’їздах будинку пані, яка представилася агітатором від Блоку Петра Порошенка "Солідарність" та кандидата в мери Івано-Франківська Ігора Насалика, проводила поквартирний обхід мешканців будинку та збирала дані мешканців будинку – адреса, прізвище, номер телефону, підпис.

При цьому цікавилася чи планують люди брати участь у виборах та чи будуть голосувати за Ігора Насалика та БПП, а також про те, чи є в під’їзді такі, хто перебуває за кордоном на заробітках.

На запитання мешканців пред’явити документи «агітатор» втекла. На час інциденту «агітатором» вже було  зібрано підписи та інформація на близько 50 листках на 20 людей кожному.

Впродовж останнього тижня з’являлася інформація про збір підписів під різними приводами від «агітаторів» БПП практично у всіх мікрорайонах міста.

З минулих виборів часів Януковича відомо про те, що збір подібної інформації проводився з метою фальсифікації виборів. Цим завжди займалися партії наближені до влади. Історія повторюється?

В зв’язку з цим «Українське об’єднання патріотів» звертається до мешканців Івано-Франківська. При продовженні практики незаконного збору інформації, у випадку звернень до вас подібних «агітаторів» – відмовляйтеся надавати персональну інформацію під надуманими приводами та повідомляйте про такі факти в міліцію і засоби масової інформації.

«Українське об’єднання патріотів-УКРОП» закликає громадян, політичні та громадські організації, владу, членів виборчих комісії не допустити спотворення волевиявлення мешканців Івано-Франківська та нагадує про кримінальну відповідальність, яка передбачена фальсифікаторам виборчого процесу.

Ні фальсифікаціям! Ні узурпації влади!

 

На правах політичної реклами 

Івано-Франківська міська організація "Українського об'єднання патріотів – УКРОП" заявила про загрозу фальсифікації та підкупу виборців провладними силами 1
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: