fbpx

Івано-Франківська міська рада вдруге спробує придбати локомотиворемонтний завод

Суспільство 10:35, 18.07, 2017

Депутати Івано-Франківської міської ради вдруге підтримали пропозицію Руслана Марцінківа взяти участь в аукціоні з продажу пакета акцій ПрАТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод".

Міський голова Руслан Марцінків поставив на голосування проект рішення "Про участь у конкурсі з повторного продажу пакета акцій ПрАТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод"" без обговорення.

Його підтримали усі 30 присутніх на сесії депутатів. "Дякую, колеги", – лаконічно підсумував мер результати голосування.

Нагадаємо, на аукціоні 6 липня Івано-Франківська міська рада не змогла придбати Локомотиворемонтний завод. Конкурсна комісія відхилила пропозицію міської ради через відсутність конкуренції.

Як повідомляв КУРС, 9 червня на позачерговій сесії міської ради Івано-Франківська голосами промерівських фракцій "Свободи" і "Батьківщини" прийняли рішення про участь міста в аукціоні на придбання Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу. З цього приводу генеральний директор ПрАТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод" Олег Сирота поширив відкритого листа до Руслана Марцінківа, в якому звинуватив мера у безвідповідальності та маніпуляціях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: