fbpx

Івано-Франківська обласна рада прийняла зміни до бюджету на 2016 рік

Економіка 19:58, 15.01, 2016

Основні питання, які розглядалися на порядку денному сесійного засідання, стосувалися створення постійної депутатської комісії з питань захисту прав учасників АТО та їхніх сімей, а також внесення змін до бюджету області.

Як зазначалося на сесії, основний фінансовий документ Прикарпаття потребує збалансування внаслідок зменшення рівня надходжень до загального фонду обласного бюджету, що обумовлено, перш за все, змінами у порядку зарахування екологічного податку та фінансування учбового процесу в професійно-технічних закладах, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 

"Виникла складна ситуація, коли згідно із законопроектом, за який проголосували у Верховній Раді, екологічний податок спрямовується винятково до спеціального фонду бюджету, внаслідок чого область втратить 116 мільйонів гривень, –  зауважив на засіданні, звертаючись до колег-депутатів, Олег Гончарук. – Однак, незважаючи на це, просив би вас прийняти зміни до обласного бюджету. Потрібно розуміти, що, коли ми цього не зробимо, виникне загроза невиплати зарплати працівникам та стипендій студентам дев’яти професійно-технічних училищ області. Також зарплата працівникам бюджетних установ може залишитися на рівні минулого 2015 року".

За словами голови облдержадміністрації, про серйозність ситуації, яка стосується порядку зарахування екологічного податку, поінформували голову Верховної Ради Володимира Гройсмана, а глава уряду Арсеній Яценюк розглядає можливості надання дотації Івано-Франківщині у зв’язку зі змінами податкового законодавства.

Вислухавши аргументи Олега Гончарука та прийнявши звернення до центральних органів влади з проханням переглянути зміни зарахування екологічного податку та фінансування професійно-технічних закладів, депутати обласної ради прийняли зміни до бюджету Прикарпаття. За таке рішення свої голоси віддали 79 з 83 присутніх на сесії обласних обранців. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: