fbpx

Івано-Франківська ОДА передала Поберезькому навчально-виховному комплексу сучасну комп'ютерну техніку

Суспільство 16:01, 28.01, 2015

Заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк з робочим візитом відвідав Тисменицький район, де оглянув умови навчання у Поберезькому навчально-виховному комплексі, поспілкувався з колективом та учнями.

Директор закладу Василь Боднарчук розповів про роботи, які уже проведені в навчально-виховному комплексі, та ті, котрі ще залишаються в планах. Зокрема, нещодавно, завдяки допомозі народного депутата України Михайла Довбенка, у закладі завершено заміну вікон першого поверху. Василь Боднарчук наголосив, що Поберезький навчально-виховний комплекс постійно отримує допомогу від обласного та районного керівництва, передає КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 

Варто зазначити, що основною причиною візиту обласного керівництва була передача навчальному закладу сучасної комп'ютерної техніки, а саме – ноутбуків, мультимедійної дошки, проектора та програмного забезпечення. “У сьогоднішній час важко собі уявити високий рівень освіти без відповідної матеріальної бази, особливо – комп'ютерного обладнання. Відтепер учні зможуть освоювати роботу з новітніми програмами, вчителі матимуть можливість проводити для них презентації, що створює умови для більш повної подачі навчальних матеріалів. Звичайно, ми відчуваємо необхідність того, аби подібна техніка була в усіх навчальних закладах Прикарпаття, і будемо працювати у цьому напрямку", – акцентував Ігор Пасічняк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: