fbpx

Івано-Франківська ОДА проситиме Міненерговугілля не обмежувати електропостачання в області

Суспільство 16:11, 14.08, 2014

Відбулася робоча зустріч директора департаменту промисловості та інфраструктури облдержадміністрації В. Ковальчука із заступником директора з енергозбуту ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Олегом Дацком щодо ситуації, яка склалась із електропостачанням споживачів області.

За інформацією Дацка, ПАТ "Прикарпаттяобленерго" на виконання факсограми ДП "НЕК "Укренерго" від 11.08.2014 р. за погодженням з Міненерговугіллям України, у зв’язку з загрозою порушення балансу між виробництвом і споживанням електроенергії та потужності, а також її дефіцитом в об’єднаній енергетичній системі України, у період з 11 по 31 серпня п.р. застосовує дію графіків обмеження споживання електричної енергії (ГОЕ ) за V чергою та графіків обмеження споживання електричної потужності (ГОП) за ІІ чергою. Ці графіки відповідно до вимог Інструкції про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання, затвердженої наказом Міністерства палива та енергетики України від 23 листопада 2006 року №456 (зі змінами та доповненнями, внесеними наказом Міненерговугілля від 12.02.2014 р. № 142), стосуються промислових підприємств області, повідомляє КУРС з посиланням на Івано-Франківську ОДА.
 

У свою чергу, ця ситуація негативно впливає на роботу ключових підприємств регіону, що відповідно може привести до складних соціально-економічних наслідків у області.

За підсумками зустрічі прийнято рішення звернутися від імені обласної держаної адміністрації до Міненерговугілля України із пропозицією/проханням переглянути завдання на обмеження споживання та потужності для Івано-Франківської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: