fbpx

Івано-Франківська ОДА замовила у ТОВ "Румед" витратних матеріалів для гемодіалізу на 80 мільйонів гривень

Економіка 11:43, 06.05, 2016

Департамент охорони здоров'я Івано-Франківської облдержадміністрації 22 квітня за результатами тендеру замовив ТОВ "Румед" витратних матеріалів для гемодіалізу на 79,62 млн грн.

Про це повідомляють "Наші гроші" із посиланням на "Вісник державних закупівель".

Поставлять 50 240 комплектів витратних матеріалів для проведення бікарбонатного гемодіалізу для апаратів "Gambro" та 10 410 комплектів – для апаратів "Nipro", а також 140 ультрафільтрів для надтонкого очищення діалізуючого розчину для апаратів "NiproSurdialX".

ТОВ "Медікалгруп-Україна" подало скаргу в АМКУ щодо дискримінації. Фірма вимагала, щоб універсальні та незамінні складові комплектів замовляли окремими лотами. Адмінколегія відмовила скаржнику, посилаючись на рекомендацію Міністерства охорони здоров’я закуповувати витратні матеріали комплектами.

Однак в АМКУ погодилися, що комплекти для апаратів "Gambro" і "Nipro" потрібно розділити в окремі лоти, і постановила внести відповідні зміни в документацію, що департамент і зробив.

Крім того, скаргу ДП "Ліки України" не прийняли через запізнення.

Відтак єдиним конкурентом "Румеду" на тендері було ТОВ "Діалсервіс" із різницею в ціні 0,5-1,5%.

Обидва учасники входять до однієї групи компаній, які в Україні мають право на ексклюзивне представництво товарів світового виробника "Гамбра". Першими засновниками "Діалсервісу" були Леонід і Лілія Файнблати. Леонід Файнблат з 2002 по 2014 рік був помічником нардепа від Партії регіонів Тетяни Бахтєєвої. І ці ж Файнблати були засновниками фірми "Гамбрамед", яка і була першим засновником "Румеду".

"Медікалгруп-Україна" заснувала Ірина Савоста, також відома як директор "Дитячого благодійного фонду. Україна" Германа Фісталя. Останній разом із братом Володимиром Фісталєм контролює групу компаній-постачальників медичного обладнання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: