fbpx

Івано-франківське підприємство за неіснуючі послуги сплатить до бюджету 2,6 мільйона гривень шрафу

Економіка 11:06, 01.08, 2014

Під час перевірки одного з підприємств обласного центру працівники ДПІ у м. Івано-Франківську виявили спробу мінімізувати податкові надходження та ухилитися від сплати податків.

В результаті івано-франківському підприємству донараховано 0,4 млн грн податку на прибуток та майже 1 млн грн авансових платежів з цього податку, а також 0,4 млн грн податку на додану вартість. Загалом сума донарахувань склала більш як 1,7 млн грн, а сума штрафних санкцій – 0,9 млн грн, повідомили КУРСу в прес-службі Міндоходів в області.

Підприємство у своїй діяльності використовувало як постачальника матеріалів одне з фіктивних київських підприємств. За матеріалами перевірки, наданими районною інспекцією м. Києва, де обслуговується постачальник, у цього контрагента не підтверджено реальність часу здійснення операцій, місцезнаходження майна, виробничо-складських та кадрових ресурсів, які економічно необхідні для виконання такого постачання.

Сума безтоварної операції від київського постачальника склала 4,2 млн грн.

Із такими донарахуваннями підприємство погодилося, визнавши цим їхню небезпідставність. Тож найближчим часом бюджет поповниться на суму "недоплачених" державі податків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: