fbpx

Івано-Франківське СБУ просить повідомляти про підозрілих осіб і сепаратистів

Політика 09:19, 19.05, 2014

У зв’язку зі складною внутрішньополітичною ситуацією та збройною агресією проти України Управління СБ України в Івано-Франківській області закликає мешканців бути поміркованими та розважливими.

"Не удавайтеся до провокацій, відрізняйте правдиву інформацію від тієї, що формує провокаційні погляди та призводить до розбрату у суспільстві та ескалації насильства", — закликає прес-група УСБУ в Івано-Франківській області.

На сьогодні робота Управління СБ України в Івано-Франківській області здійснюється у посиленому режимі. Повсякчас у місті та області відпрацьовується комплекс заходів, спрямованих на недопущення протиправних дій та нанесення шкоди життю і здоров’ю громадян та безпеці держави.

В Управлінні СБ України в Івано-Франківській області цілодобово діє телефон "гарячої" лінії (0342) 52-22-95, за яким громадяни можуть повідомляти про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, факти та наміри здійснення сепаратистської і терористичної, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: