fbpx

"Івано-Франківськгаз" продовжує безкоштовно встановлювати індивідуальні лічильники

Суспільство 13:27, 09.08, 2018

Майже 3,5 тис. індивідуальних лічильників до кінця року планує безкоштовно встановити ПАТ "Івано-Франківськгаз". Наразі у 99% споживачів Івано-Франківщини здійснюється облік газу.

Безкоштовне встановлення лічильників здійснюється відповідно до сформованих графіків. Цього року лічильниками оснащуються помешкання, в яких встановлені тільки газові плити та відсутній будинковий лічильник. Найбільшу кількість лічильників необхідно встановити в Івано-Франківську – 1862 шт., в Калуші  1263 та в Галичі – 304.

"Складність монтажу приладів полягає в тому, що інколи в одному будинку потрібно встановити всього декілька лічильників. Однак для забезпечення кількох споживачів засобами обліку припинити газопостачання потрібно на всіх стояках, де встановлюються лічильники. Відповідно, відновлення постачання блакитного палива, з метою попередження витоків газу, можливе лише, коли усі споживачі вдома, незалежно, чи в їхньому помешканні встановлювали лічильник, чи ні", – розповідає головний метролог ПАТ "Івано-Франківськгаз" Олег Кашуба.

Окрім того, наголошують в газорозподільній компанії, через розпорошеність помешкань, в яких необхідно встановити лічильники, працівники, які безпосередньо виконують монтаж, не завжди можуть у визначений час здійснити усі необхідні роботи. Тому в компанії просять споживачів з розумінням поставитися до ситуації, що склалася. За додатковою інформацією стосовно встановлення лічильників споживачі можуть звернутися за телефоном 067 556 47 02.

Квартировласникам, які з певних причин не були вдома того дня, коли у їхніх будинках відбувалося встановлення приладів обліку, необхідно звернутися у відділення газового господарства із письмовою заявою на встановлення лічильника. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: