fbpx

"Івано-Франківськгаз" запустив мобільний центр, який обслуговує клієнтів у віддалених населених пунктах. ФОТО

Суспільство 08:01, 29.03, 2019

"Івано-Франківськгаз" запустив пілотний проект, завдяки якому споживачі газу у віддалених населених пунктах отримують доступ до всіх сервісів компанії. Для цього повнофункціональний мобільний центр обслуговування клієнтів (МЦОК) регулярно відвідуватиме села Івано-Франківської області.

З 28 березня 2019 року в Івано-Франківській області за графіком розпочав курсувати Мобільний ЦОК. Першим пунктом призначення Центру стало  село Перерісль Надвірнянського району.

Мобільний ЦОК, як і усі центри обслуговування клієнтів під брендом РГК,  є повнофункціональним – тобто надає доступ до всіх сервісів "Івано-Франківсьгазу". Він працює за принципом "єдиного вікна". В комфортних умовах, швидко та якісно клієнти можуть укласти договір, подати заявку на встановлення лічильника, звірити показання та розрахунки, проконсультуватися з питань газопостачання, отримати довідку щодо заборгованості, а також зареєструватися в онлайн-сервісах.  

"Мобільний ЦОК – якісний сервіс за крок. Це головний принцип, якого ми дотримувалися при створенні такого центру обслуговування клієнтів. Ми хочемо, щоб наші споживачі могли отримати усі необхідні послуги з газопостачання, навіть у найвіддаленішому куточку нашої області", – розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ "Івано-Франківськгаз" Юрій Колодій.

Зручні умови обслуговування клієнтів забезпечує спеціально обладнаний автомобіль Renault та палатка. Підключені до Інтернету комп’ютери, принтер та сканер дозволяють забезпечити оперативну роботу МЦОКу. Щоденно мобільний центр може проконсультувати до 100 споживачів.

Про приїзд мобільного ЦОКу у населений пункт споживачів газорозподільна компанія попереджає заздалегідь. Інформаційні плакати та листівки газовики розміщують у місцях найбільшого скупчення людей.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: