fbpx

"Івано-Франківськгаз збут" переміг у 80% аукціонів у системі ProZorro

Суспільство 13:32, 19.10, 2018

За 9 місяців 2018 року ТОВ "Івано-Франківськгаз збут" на електронному майданчику ProZorro взяло участь у 168 конкурсах на право постачання газу. Компанія стала переможцем у 80% від усіх проведених тендерів. Участь у публічних аукціонах на електронному майданчику дозволяє компанії успішно працювати в умовах чесної конкуренції.

З початку року "Івано-Франківськгаз збут" взяв участь у 168 торгах на ProZorro, і за їх результатами компанія уклала договори з 110 бюджетними установами. Найбільшими клієнтами-замовниками, які проводять торги, є районні управління освіти Івано-Франківської області, кожен з яких щорічно споживає близько 1,2 млн куб. м газу. Серед них: Відділ освіти Городенківської райдержадміністрації Івано-Франківської області, Департамент освіти Івано-Франківської міської ради, управління освіти, молоді та спорту Рожнятівської районної держадміністрації.

"Івано-Франківськгаз збут" як постачальник природного газу на Прикарпатті конкурує з 30 компаніями, які постачають газ різним групам споживачів, крім населення. Головною перевагою нашої компанії є завжди вчасно укладені договори з власником енергоресурсу, можливість постачання великих обсягів газу, наявність матеріально-технічної бази, а також кваліфікований персонал", – зазначив директор ТОВ "Івано-Франківськгаз збут" Юрій Пилипів.

Цьогоріч компанія також прийняла на обслуговування та забезпечила гарантовані поставки газу для нових  клієнтів. Ними стали такі бюджетні установи як Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області, Верхнянська сільська рада об'єднаної територіальної громади, Прикарпатський університет ім. В. Стефаника, Старобогородчанська сільська рада об’єднаної територіальної громади Богородчанського району Івано-Франківської області, які взимку опинились перед загрозою припинення газопостачання через тривалу процедуру тендерних закупівель. 

Загалом товариство здійснює постачання блакитного палива понад 400 тис. побутовим споживачам та 4,5 тис. промисловим, комунально-побутовим, бюджетним та релігійним організаціям. 
Згідно із законодавством, тендери на майданчику ProZorro обов’язково проводять установи та організації, які фінансуються з державного та місцевого бюджетів та видатки яких на закупівлю газу перевищують 200 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: