fbpx

Івано-франківські газовики передали 75 тисяч гривень для забезпечення бійців 5-го батальйону

Суспільство 17:33, 01.08, 2014

ПАТ "Івано-Франківськгаз" перерахувало майже 200 тис. грн на потреби Української армії.

Наприкінці липня ПАТ "Івано-Франківськгаз" перерахувало 75 тисяч гривень на рахунок Благодійного фонду оборони Прикарпаття, який спільно з Координаційним центром швидкого реагування надає гуманітарну допомогу бійцям з Івано-Франківщини в зоні АТО. 

Зібрані кошти спрямують на забезпечення особового складу 5-го батальйону засобами індивідуального захисту: кевларовими касками підвищеної бронеміцності марки "Шуберт 826" та бронежилетами 4-го класу захисту, які здатні витримати влучання з автомата Калашникова та СГД.

«Колектив підприємства гостро переживає ситуацію, що склалася в Україні, адже серед добровольців, які захищають країну є й троє наших працівників, – наголошує в. о. голови правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Віталій Шульга. – Кожен газовик вважає своїм обов’язком допомогти Збойним Силам України у забезпеченні бійців АТО засобами індивідуального захисту. Розуміючи, що бронежилет чи каска – це захищене та врятоване життя».

Це вже не перша допомога ПАТ «Івано-Франківськгаз» Збройним Силам України. Нещодавно підприємство перерахувало на потреби армії понад 120 тисяч гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: