fbpx

Івано-франківські мальтійці повернулися з Маріуполя

Суспільство 13:43, 30.01, 2015

12 волонтерів Мальтійської Служби Допомоги м. Івано-Франківська повернулися з Маріуполя.

Метою поїздки було розгортання та обладнання Польової кухні МСД для забезпечення гарячим харчуванням вимушених переселенців з зони бойових дій, повідомляють у соцмережі.

На базі екуменічного центру "Обновлення" мальтійці відремонтували складське приміщення, встановили двері, теплоізоляцію, провели електрику, воду, каналізацію, встановили бойлер для підігріву води, обшили стіни, змонтували стелажі та робочі поверхні, спорудили під’їздний шлях.

Мальтійці щодня готували гарячі обіди для 700 чоловік, проводили навчання місцевого персоналу (волонтерів) для праці на польовій кухні, передали кухню та обладнання (кухня, лавета, намет, обігрівач, термоси, кухонне начиння) екуменічній волонтерській спільноті м. Маріуполь.

Прикарпатці також забезпечили 5 медсанчастин перев’язочним, хірургічним матеріалом, обладнанням для надання першої допомоги, вовняними ковдрами та протипожежними матеріалами.

За підтримку і молитовне благословення Мальтійська Служба Допомоги Івано-Франківська щиро дякує предстоятелю УГКЦ блаженнішому Святославу, Архієпископу і Митрополиту Івано-Франківському Кир Володимиру Війтишину, за складені пожертви – всім вірним нашої Архієпархії.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: