fbpx

Івано-франківські медики ініціюватимуть скасування статті Конституції України про безоплатну медицину

Суспільство 03:17, 24.11, 2015

ГО "Асоціація захисту прав медичних і фармацевтичних працівників" у Франківську обіцяє хвилю протестів – медичний Майдан, якщо влада не дослухається до їхніх вимог.

Про це в коментарі для сайту frankivchany сказав Ігор Волощук, медик з багаторічним стажем, директор медлабораторії "Діамеб", ініціатор створення громадської організації із захисту прав лікарів.

Ігор Волощук пояснив, що Конституція України декларує право на безоплатну медицину, зокрема, ст. 49, проте фінансове забезпечення цієї статті з боку держави не чиниться, пише БРІЗ.

Це питання повинно обов’язково вирішитись на державному рівні: "Держава зводить чолами народ, який вимагає виконання цього закону, і медиків, які через відсутність фінансування не можуть його виконати… Якщо не буде вирішене питання, як забезпечити безкоштовну медицину згідно зі статтею Конституції, або шляхом її скасування, або повного фінансування, – Україну чекає медичний майдан..»

Ігор Волощук також пообіцяв, що після того як ГО "Асоціація захисту прав медичних і фармацевтичних працівників" отримає реєстраційне посвідчення, вона почне збір підписів на скасування ст. 49 Конституції України про безоплатну медицину. 

"Безкоштовна медицина"  це джерело зла, брехні і ненависті, які лежать в основі всіх бід не тільки медиків, але і пересічних громадян. Якщо влада не дослухається до нас, ми обіцяємо підняти хвилю протестів",  вважає Ігор Волощук.

Біографія:

Волощук Ігор Іванович, народився 16 сiчня 1978 року в місті Тисмениця Івано-Франківської області, громадянин України, освіта вища медична, з 2010 року  заступник головного лікаря Лисецької ЦРЛ, депутат Тисменицької районної ради від Партії регіонів, голова постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства в районній раді Тисмениці,

У 2012 році  кандидат ПР до Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі №84 з центром в місті Тисмениця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: