fbpx

Івано-франківські пенсіонери відвідали Польщу

Суспільство 17:02, 18.07, 2014

Завдяки євросоюзівському проекту малозабезпечені іванофранківці змогли поїхати до Польщі – спочатку люди з проблемами зі здоров'я, а тепер – пенсіонери.

Це українсько-польський проект у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна, повідомляє ОДТРК "Карпати".

Начальник управління економічного та інтеграційного розвитку міськвиконкому Богдан Білик розповів, що в основі проекту лежить обмін досвідом між сусідніми країнами:

"Чергова група, до якої входять пенсіонери з Івано-Франківська, зараз перебуває у місті Жешув в Польщі в рамках проекту "Спільна мережа співпраці в сфері культури та соціального захисту з метою розвитку міст з польсько-українського прикордоння". Основне завдання  залучити людей, які мають вільний час, як-от пенсіонери, або минулого разу це були хворі люди з Івано-Франківська, які перебувають в нас на обліку. Вони виїжджали в Польщу, щоб попрацювати, порозмовляти, подивитися, до яких робіт залучають аналогічних мешканців Жешува, і виробити спільну позицію щодо подальшого обміну досвідом. В перспективі в Івано-Франківську так само будуть такі групи з польської сторони",  розповів Богдан Білик. 

У рамках проекту також планують провести 7 вересня спільне "Свято хліба", в якому візьмуть участь пекарі з Польщі. Окрім цього, планується, що гості поставлять в Обласній філармонії польську п'єсу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: