fbpx

Івано-франківські підприємці попросили Насалика про підтримку після виборів

Політика 15:32, 14.10, 2015

Меморандум щодо покращення підприємницького середовища в Івано-Франківську, який підписали кандидат на посаду міського голови Ігор Насалик та громадська організація "Еталон", стане першим кроком до нових можливостей бізнесу.

Так сам Насалик охарактеризував документ, який, за його словами, наблизить підприємництво Івано-Франківська до європейських стандартів.

"Звичайно, це крок вперед. До кінця виборів ми дошліфуємо цей меморандум і він буде мати цілісну форму. Він передбачає, в першу чергу, розвиток малого і середнього бізнесу. Ми йдемо в Європу, а в європейських країнах бюджет на 50-60% утворює малий і середній бізнес. Ось і ми хочемо з 15-20%, які сьогодні створюються таким бізнесом, наблизитися до європейських норм", − розказав Ігор Насалик.

Меморандум передбачає, що після обрання міським головою Ігор Насалик має забезпечити підтримку бізнесу, в тому числі, щодо виходу на ринки ЄС, залучення інвестицій, пошуку іноземних партнерів та реалізації спільних проектів. Також в меморандумі йдеться про забезпечення прозорості усіх засідань міської ради, а також рішень міської влади, зокрема, щодо оренди землі. 

"Важливо було б, щоб такий документ був підписаний і в інших регіонах. Він стосується місцевого самоврядування − депутатського корпусу і міських голів. І він направлений на те, аби ця категорія людей, які займаються управлінням містом, взяла на себе зобов’язання щодо підтримки малого та середнього бізнесу", − зазначив Ігор Насалик.

Нагадаємо, Ігор Насалик є кандидатом на посаду міського голови від БПП "Солідарність". 

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: