fbpx

Івано-франківські школярі мудрували, яким буде місто через 10 років

Суспільство 10:38, 13.11, 2014

Впродовж майже місяця учні ЗОШ №25 мали змогу працювати над своїми роботами, щоб вибороти перші місця у конкурсі. Переможці отримали цінні призи: планшет, фотоапарат та електронну книгу.

12 листопада визначили переможців конкурсу учнівських творів серед учнів 9-11 класів ЗОШ № 25 на тему "Через 10 років Івано-Франківськ буде таким…".

За словами організатора конкурсу Оксани Савчук, подібні заходи є надзвичайно важливими не тільки для дітей, а й для дорослих.

"Насправді діти, молодь – це перш за все романтики. Їхні ідеї дуже цінні і часто можуть послугувати поштовхом до створення шедеврів. Кожна робота є унікальною, адже учень роздумував над тим, яким він хоче бачити наше місто в майбутньому. Практично кожен торкається теми сучасності: війни на Сході. Вражає те, що коли дитина пише про мрію бачити Івано-Франківськ чистим та зеленим, вона наголошує, що це спільна справа кожного мешканця. Така свідомість дозволяє зробити висновки, що дійсно ці діти – наше майбутнє", – пояснила Оскана Савчук.

Самі учасники зізнаються, що спершу було важко зосередитись на конкретній темі та впорядкувати усі думки у формат твору, але згодом вдалося сформулювати своїх ідеї. Важливо зазначити, що, окрім написання твору, конкурсанти захищали свої роботи. Таким чином основні бали від членів журі отримали саме за усний захист.

Призові місця вибороли учениця 9 класу Анастасія Шинкарук, учениця 10 класу Федик Анастасія та Заремба Юрій, учень 9 класу.  

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: